8ááááááááá

20. června 2007 v 21:51 | infant |  Občasné prokládky
ááááááááááá(pokračování nadpisu)
Proč je v nadpise první osmička? - čtěte dál a dozvíte se to (i když není tak těžké na to přijít).
Teď k tomu hlavnímu co jsem zde chtěl dnes rozebrat: Jak je známo, mnoho lidí není tak bohatých a tudíž si nemůže dovolit pořádný monitor. Ale my na ně nezapomínáme a proto (jak jste si už ráčily všimnout) má můj blo(g/k) minimum baref (f sem tam dal jen tak z principu), to je pro uživatele s černobílýmy monitory(věřte,že ti s barevnými to nemají o moc lepší).
Uživatelé barevných monitorů mají sice červené hypertextové odkazy, dal jsem tam ale takový nepěkný odstín, aby Vám nebylo co závidět. Ohledně obrázků a fotografií asi toto: černobílá fotografie(popřípadně obrázek) má neopakovatelnou atmosféru a kouzlo, jaké barevná mít nemůže (ČB monitor má tudíž výhodu).
DALŠÍ ČÁST BY NEMĚLI ČÍST UŽIVATELÉ ČERNOBÍLÝCH MONITORŮ
S tím nepěkným odstínem sem kecal (aby jim to nebylo líto) ve skutečnosti se mi moc líbí. A s těma fotkama taky (ty co mají být černobílé, černobílé už jsou).
P.S.
pořád jste nedošli na to proč je na prvním místě nadpisu osmička?
Dobře prozradím: Jak píšete na klávesnici první písmeno ve větě? No já tak, že stisknu shift a dané písmeno. Bohužel tento postup nejde tak jednoduše uplatnit u písmenek s hackama a carkama, a tak když stisknete shift a tlačítko objeví se místo něj číslo - mě se to už nechtělo přepisovat a proto je tam osmička. OMLUVA všem co čekali nějakou vtipnou pointu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aiweeeeeeeeeeeen Aiweeeeeeeeeeeen | 21. června 2007 v 8:30 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama