Tokio Hotel? - revival

28. června 2007 v 12:55 | infant |  Filozofování a úvahy
Nemohlo mi uniknout že článek o TH okomentovali dokonce 3 (slovy "tři") lidičkové.
Něco takového jsem nečekal, atack píšu pokračování - zárověň i moje odpovědi na ohlasy čtenářů.

Nejprve k tomu co napsala Havvah:
K tomu co se dějě kolem slavných mám teorii. Jeden můj spolužák ze základky(nebudu jmenovat) neměl moc úspěchy u druhého pohlaví (a mám takový dojem že pořád nemá). Když se o něm zmíním, tak se jen ušklíbnou a s odporem pronesou néééé. Já to nedokážu pochopit - co je na něm tak strašného, že o něj nestojí? Možná sem to měl napsat jinak - Já jako chlap to nedokážu pochopit... Ale to je těď něco jiného, podstatné je to co si myslím: Kdyby ho neznali a on se najednou zjevil v médiích, třeba jako účastník soutěže Česko hledá superstar (díky ní se proslavilo dost tváří co by jinak zapadli v šedém průměru). Co si myslíte že by se stalo?

A) nic zvláštního
B) Leoš Mareš by vykládal vtipy
C) Nechal by se ostříhat a udělat si melír
D) Puberťačky by ho přímo "žrali" a byl by to proně ten nej kluk v republice?

Odpovědi B, C i D jsou správně. Samo že je to trochu složitější, že svět by se rozdělil na několik polovin. Jedna by ho uctívala, druhá nenávyděla, třetí by to bylo fuk atd. - ale nekomplikume to. Určitě jste můj (i když trochu podivný) příklad pochopili.
Takže kluk si nemusí malovat oči aby byl zajímavý pro holky. Holky (oprava" KOHOKOLI) prostě vzrušuje taková ta tajemná nedotknutelnost co se rozprostírá kolem celebrit. Proto taky celebrity mají stejné problémy ve vztazích jako "obyčejní smrtelníci" - Ona vyvolená co si s ní Bill Kaulitz začne (nebo začal - nevim, já to nesleduju) dříve nebo později pochopí, že i on je jenom člověk. Ale bude jediná - a pro ostatní to bude buď "ta šťastná" nebo "ta mrcha co brání Billovy a jim v lásce". Pokud se stanete celebritou, tak se Vás tenhle cejch chtěnechtě dotkne. Proto bych já(kdybych byl slavný) nikdy nezačal nic se svými obdivovatelkami, ale našel si nějakou, které by to "nevadilo".
Teďkaj pro Chaotic Kittie:
Já vím, že vy holky nejste takové všechny (a co hůř každá jste úplně jiná).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sheena♥ Sheena♥ | Web | 19. srpna 2007 v 17:57 | Reagovat

Já vím, že vy holky nejste takové všechny →→(a co hůř každá jste úplně jiná).←← no tak kdybysme byli všechny stejný tak by to byla nuda ne? :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama