Srpnová skoropovinost

16. srpna 2007 v 1:28 | infant |  Občasné prokládky
Sem si všimnul, že za srpen sem ještě nic nenapsal-tak sem teda píšu.

No ale nic mě nenapadá. maximálně že bych sem přepisoval svůj příběh. Nebojte, nemyslím ten životní, ale ten co sem ho vymyslel a bohužel ještě nedokázal celý napsat. Nazval sem ho prozatímně Světlonoš(nebo taky Lucifer - stejně to znamená jedno a totéž).
No, v podstatě je tam základ, že svět jak ho známe, je převrácený - nechci sem psát přesně jak-protože si myslím, že zápletka je geniální (ajkyty jojkyty - málem sem napsal genitální - jak sou si ty slova podobný, žejo? To nebude náhoda) a mohl by jí někdo využít. Jen můžu říct, že to nedopadne dobře, nadruhou stranu - ani špatně - hrdina dosáhne jen malého, nicotného vítězství (sakra jaký se tu píše íčko?).
To že to neskončí dobře je dáno tím, že se nacházím v postpubertálním období (tzn. strach z dospělosti a přijímání zodpovědnosti) a moje duš tíhne hlavně ke gothic.
Žánrově bych to zařadil k fantasy a možná i k hororu.

Hlavní je, že až to vyjde tak z toho budu mít morální uspokojení (a tučnou provizi) - u tohle se strašně směju - no ale kdyví jak to dopadne, i když Rowlingová ze mě asi nebude.

Mějte se..... nepíšu jak protože je to jedno - ať Vám je teď jak chce(dobře nebo špatně), brzo to přejde:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máte rádi koblihy?

ano 62.5% (15)
ne 37.5% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama